15.4.2015

Mokré vysvědčení

Už to přišlo. Po deseti lekcích v bazénu, kde se naše děti z Krtečkové a  Pastelkové třídy seznamovaly s vodou, si s sebou domů vezly i mokré vysvědčení. V malém bazénku si na předplaveckém výcviku, který absolvovaly, s vodou hrály, vyzkoušely si, jak to frčí na tobogánu, trochu obav se objevilo v očích dětí, když šly do velkého „ dospěláckého“ bazénu.  V něm děti trénovaly splývání, skákání do vody a někteří odvážlivci si skočili i do „ třímetráku“. Postupně se všem voda stala kamarádem a každý si ji užíval.

Tak vodo, loučíme se s Tebou pozdravem „ ahoj, zase za rok“.

Pravda je taková, že se do bazénu vracíme na předplavecký výcvik díky sponzorskému daru firmy ept connector s.r.o., která nám na plavecký výcvik přispívá již několik let. Moc si této pomoci vážíme a firmě ept  connector s.r.o. tímto děkujeme.