18.3.2019  od 10:00 do 16:30

Sokolovská Mateřinka

Dne 18.3.2019 se 12 předškolních dětí z naší mateřské školy zúčastní oblastního kola Sokolovské Mateřinky v Městském divadle v Sokolově ( které děti budou vystupovat, se dozvíte od p. učitelek na třídách).

Vystoupení začíná v 15.00hod, končí cca v 17.00 hod.

Z předchozích zkušeností víme, že je vždy nedostatek míst k sezení, proto všichni, kteří nám přijedete fandit, si zajistěte místa včas.

Děti do Sokolova pojedou linkovým autobusem ve 13.10hod, zpět pojedou děti se svými rodiči. Pokud by nejely se svými rodiči, musíte nám předat sedačky do auta, abychom děti v nutném případě odvezli domů do Habartova.

Oblečení na vystoupení dětí je vyřešeno. Obuv - dle domluvy na třídě- holčičky balerínky bélé či růžové enbo bílé cvičky, kluci - bílé cvičky nebo plátěnky. Bližší informace Vám předáme, eventuelně upravíme hned, jakmile je dostaneme od organizátorů.

Prosíme rodiče dětí, které nevystupují, aby si děti vyzvedli pokud možno po obědě, či co nejdříve odpoledne, aby na Mateřinku mohly odjet všechny paní učitelky.

Mateřinky se účastníme již počtvrté, v roce 2017 jsme se dostali až do celorepublikového kola v Nymburku.Tak nám prosím držte nám palce.