Školné, stravné

PLATBY:

Platby jsou pouze bezhotovosní.

Platby školné - úplata za předškolní vzdělávání

Úplata za měsíc:  na 400 Kč

Na začátku každého kalendářnÍho roku je možné zažádat o daňovou slevu u svého zaměstnavatele (potvrzení o platbách vystaví ředitelka školy nejpozději do 31.1.).

Vzdělávání v posledním ročníku docházky do MŠ - školné

V souladu s odst. 2, § 123 zákona 561/2005 Sb., se vzdělávání v mateřské škole zřizované státem, krajem, obcí nebo svazkem obcí se dítěti poskytuje bezúplatně od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku.

Školné =  jedná se o příspěvek na částečnou úhradu neinvestičních nákladů mateřské školy

Platba stravné

Výši stravného určuje Vyhláška 107/2005 sb. o stravování dětí předškolního věku, ve znění pozdějších předpisů.

Školné a stravné se platí:

přes bankovní účet:  19-862709339/0800( platba stravného i školného)

Platit se bude pouze částka, která bude vypočítána přesně na daný měsíc, bez potřebné jistiny. Částku za školné a stravné dostanete na lístečku na třídě, do které chodí vaše dítě.

Platby musí být zaplaceny nejpozději do 15.dne v měsíci

Při zadávání platby je nutné zadat JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE

Stravování – denní normativ
Dopolední svačina                                      9 Kč
Dopolední svačina + oběd                         24 Kč
Celodenní stravné                                     30 Kč

Děti s odkladem školní docházky

Celý  den                                                     34 Kč

Svačina a oběd                                            27 Kč

Při onemocnění dítěte je nutno dítě ze stravného odhlásit. Odhlašování stravného provádí zákonný zástupce dítěte. Odhlásit dítě lze osobně, na mail školy  a nebo telefonicky na níže uvedená telefonní čísla

n e j p o z d ě j i však do 7.30 hodin dne počínající nepřítomnosti dítěte. V pozdější hodině již nebude brán zřetel na nepřítomnost dítěte a strava bude započítána.

Omlouvání dětí se řeší i v návaznosti na povinnou docházku, která se týká dětí v posledním ročníku předškolního vzdělávání. Bližší informace jsou ve Školním řádě a ve Školním vzdělávacím programu, které jsou vyvěšené v šatnách dětí.

V šatnách dětí ( Krtečková a Pastelková třída) jsou sešity pro zapsání předem známé absence dítěte ( nař.plánovaná návštěva lékaře).

Kuchyň: 352 681 407

Ředitelna: 352 682 200

Mobil: 725 729 547 - pouze sms - stačí obsahově stručná sms s příjmením  dítěte

Příspěvek rodičů na školní rok 2018/2019 - 600Kč