1.den školy v přírodě – informace

7.10.2024 – 1.den školy v přírodě

Cesta na školu v přírodě byla pohodová, klidná a utekla jako voda. Pan řidič nám pomohl vyndat kufry, ale do schodů jsme vše vynosily samy…no byla to fuška, ale zvládly jsme to.

Dětem jsme ukázaly pokoje a děti byly nadšené, chodily mezi pokojíky kontrolovat kdo s kým je na pokoji, jak to kde vypadá. Hned potom jsme šli ven. Když se děti vrátily z 1. vycházky, čekalo na ně překvapení, byl to medvěd Kuba, s dopisem, upečenými medvědími tlapkami a s písničkou. Medvídek nám prozradil, že tu bude s námi celý týden a připravuje pro nás překvapení. Takže se máme na co těšit.

A to už tu byl oběd – hovězí polévka s nudlemi a brambory a pečené kuře, po obědě rychle na polední „ klid“ a pak tu byla svačinka, po ní jsme snědli upečené medvědí tlapky a šlo se ven. Podívat se na další kopec a lesík. Taky byly děti pozvány, aby se podívaly na pstruhy.

Když se děti vrátily, našly další překvapení a tím byli medvědi na dveřích pokojů, kde děti spí. Co to znamená? To se děti dozví až zítra ráno.

K večeři byly špagety, některé děti si chodily přidávat, a pak hurá do herny, kde jsme Vám nakreslili pohledy, abychom je mohli ráno poslat a dostaly medvědí deníky, kam si zakreslily, co dneska viděly.

Taky byla chvilka tance, to jen abychom se seznámily s medvědími písničkami, které nás budou provázet celou školandou.

A pak měly chvilku na hraní, pak mytí, čištění zoubků, nesměla chybět medvědí pohádka a šup do pelíšku.

Teď už děti spí, čeká nás 1.noc…věřím a doufám, že to bude klidná noc.

Překvapení by mělo na děti čekat i zítra, držte nám palce, ať nám vše vyjde.

Protože mi rodiče volali, jestli ty fotografie dnes budou, nebojte se, pokud by byl problém, určitě bychom Vám zavolaly, jen je tu strašně pomalá wifi, a fotografie se nahrávají pomalu…a do toho prší…