Informace ze schůzky rodičů 10.9.2024

INFORMACE Z TŘÍDNÍ SCHŮZKY

1. Příspěvek rodičů na školní rok 2024/2025 je možno zaplatit najednou nebo na 2 splátky a to:
  1. část do 24.11.2024
  2. část do 31.1.2025

Příspěvky se platí  na účet, kam zadáte jméno a příjmení dítěte a napíšete finanční dar rodičů.

1. PŘIHLÁŠENÍ NA AKCE: přednost mají předškoláci, kteří jsou ve školce poslední rok – přihlášení dětí nahlaste na Vaší třídě

Angličtinka:  200 Kč, nutno se nejdříve  domluvit na třídě, zaplatit na účet školy a napsat jméno dítěte a dopsat Angličtinka

Škola v přírodě : 2000Kč – možno vystavit fakturu

Předlyžařský výcvik:  rok 2024 – 3600 Kč, bližší informace cca v listopadu

Předplavecký výcvik: 2000Kč, bližší informace cca v listopadu

1. Nové dokumenty školy jsou vyvěšeny v šatnách dětí a vy svým podpisem potvrdíte, že berete na vědomí tyto dokumenty, znáte je a přečetli jste si je.

V případě dotazů se na nás obraťte, ptejte se, rády si na Vás uděláme čas.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili třídní schůzky v květnu a teď  v září, i těm,  kteří se  nemohli dostavit a  individuálně se informovali.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu