Vesele a hravě – dotace MAS Sokolovsko o.p.s.

Naše školní zahrada v duhové školce

Vesele a hravě, tak se jmenuje projekt, se kterým jsme žádali o dotaci na zakoupení zahradních prvků.

Projekt Vesele a hravě je spolufinancován z Programu rozvoje venkova za období 2014 – 2020 iniciativy LEADER (CLLD) administrované prostřednictvím MAS Sokolovsko o.p.s.

Naše žádost byla k naší velké radosti přijata, a tak se mohlo začít řešit, objednávat. Částka dotace činila 473 448,- a bylo za ní zakoupeno 10 nových zahradních prvků.

V srpnu byly zahradní prvky namontovány, a tak děti mohly zahradu využívat hned od prvních dní nového školního roku.

Děkuji za podporu, pomoc a předfinancování našemu městu, našemu zřizovateli, také paní Mgr. Pollákové za pomoc a podporu při řešení dotace. Moc si toho vážím a jsem ráda, že díky nim celé dílo z dotace MAS Sokolovsko o.p.s. dopadlo skvěle a dle našich přání a plánů.

Vše, o čem píšu, najdete ve fotogalerii na našich webových stránkách (www.msduhova.cz), abyste mohli alespoň nahlédnout, jak naše zahrada krásně vypadá.

Mgr. Eva Dvořáková, ředitelka MŠ Duhov